içinde

Güne Astrolojik Bakış | 23.06.2022

23 HAZİRAN PERŞEMBE

Koç burcunda boşlukta ilerleyen Ay saat 14.57 itibariyle Boğa burcuna geçiş yapacak. Tepkilerimiz son derece gerçekçi olacaktır. Hatta duygularımız o kadar dışa vurmaz bir biçimde olacaktır ki, çevremizdeki insanlar hiç tepki vermediğimizi zannedebilir. Sevgi ve güvence duygumuz önemli olacaktır. Akşam saatlerinde Ay – Güneş olumlu açısıyla Jüpiteryen bir etkiymiş gibi kendiliğinden akan fırsatlarla karşılaşabiliriz. Biraz daha laylaylom havamız olacak. Ben her şeyi hallederim, yapabilirim, öğrenebilirim, şans benden yana bir bakıma rahata bağlama durumudur ama bununda ucu kaçtığı zaman bunu daha sonra yaparım başka zaman hallederim deyip erteleme durumunuz olabilir. Yapmayın..! Akıl ve ruh arasında uyumu yakalayabiliriz. Harekete geçmek ile her şeyi oluruna bırakmak arasında uyumlu bir dengemiz olabilir.

Günün kartı Aziz..💛

“Dünyevi düzen”

Günün taşı; Elmas (süreklilik, onur, koruma, berraklık)

Günün mesajı; Kendine güvenli ve emin bir şekilde hareket edip, açıklamalarında ve yorumlarında netliği savunarak konuşmalarını gerçekleştir.

Günün enerjisi; Eskiye dönük ve geleneklere bağlı tarafımız kendini gösterebilir. Yenilikçi ve icatçı olmaktan ziyade eski ve geçmişten bugüne gelen denenmiş metotları ve babadan öğrenilenlerin savunabiliriz. Bunları yaparken enerjimiz biraz gergin ve soğuk olabilir. Biraz daha bildiğimizi karşı tarafa dayatmak isteyeceğiz işimize gelmeyen yanıtlar ve hamlelerle karşılaşınca gerginleşip durumları sıkıntılı hale getirebiliriz. Bu konunun bundan başka çözümü olmamalı demek yerine bu konuya farklı açıdan da bakabilir miyiz başka bir yolla da çözebilir miyiz demek arasında çok fark olduğunu hissedeceğimiz bir gün olacak. İkinci yaklaşım olayları toparlamada ve halletmede büyük rol üstlenecek.

Rapor Et

Usta

Astromilat tarafından yazıldı

Hikaye Yazarıİçerik YazarıÖncü

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

      Osmanlı’da “Lezbiyen” olmak

      Dövüşçü kişiliğinden farklı bir yönüyle, Bruce Lee