Dergio, sosyal haber ve içerik platformu düşüncesi, fikir olarak 2016’da ortaya atılmış; 2018’de beta sürümünden alfa sürümüne geçerek yayın hayatına başlamıştır. Dergio, kadro ve altyapısına güç katarak 2022’de yenilenerek son halini almıştır.

2018-2022 tarihleri aralığında Dergio

Sen de üreterek para kazanmak ister misin?

2018 yılında ilk temellerini attığımız son şeklini ise 2022 yılında verdiğimiz Dergio, kendine güvenen, donanımlı ve entelektüel bir ekiple yayın hayatına başladığı günden bugüne büyümeye devam ediyor. Yeni Nesil Yayıncılık Dergio, yönetim kadrosu ve 300’den fazla etkin yazarı ile yayın hayatına yeni bir soluk getirdi. Yalnızca yazılarınızı paylaşacağınız sıradan bir platform değil, herkesin kendinden bir parça ekleyebileceği ve ekledikçe kazanacağı kocaman bir aile halini aldı.

Yüzlerce kişinin gelir kaynağı olan Dergio, birbirini hiç görmemiş insanları bir araya getirerek küresel bir düzen oluşturmanın peşinde.

Hey sen! İstanbul’dan, İzmir’den, Konya’dan, Erzurum’dan, Trabzon’dan insanlar tanıyıp onların hayatından haber olup, bilgi ve birikimlerinden yararlanmak istemez misin? Evet dediğini duyuyor gibiyiz… ?

Eklediğin içerikler okurlar tarafından beğenilir ise “Editör Seçimi” bölümüne eklenir ve eserin haftalar boyunca en iyiler bölümünde yer alabilir ??

Dergio, içerik üreticilerin daima yanında yer alarak, onların refahını ve mutluluklarını öncelik olarak belirler.

Kazandığın her puanın sana karşılık olarak geri döneceği bir yer hayal edebilir misin? İşte Dergio, tamda hayallerini süsleyen o yer!

Ücretsiz üye olarak oluşturduğun sayfana içerek üretebilir, ürettiğin içeriklerden hem para kazanabilir hem de hiç tanımadığın kişilerden içeriklerin hakkında mesaj alabilirsin! ?

Yayınladığın içeriklilerden “250 Puan ve üzeri” elde ettiğin dakikadan itibaren yöneticilerimize ilettiğin banka hesabına kazandığın para havale olarak ödenir.

Yeni Nesil Yayıncılık Dergio olarak gözümüz hep yükseklerde!

Yüzbinlerce kişinin evlerinde, kafelerde veya bahçelerde oturarak içerik üretebileceği ve ürettikçe kazanacağı küresel bir platform olmanın peşindeyiz.

Dergio için aynı şehirde ve ülkede olmana gerek yok! Fikirlerini tüm dünyanın duymasını istiyorsan sen de bize katıl!

Bir cümle ile başladığın bu yolculuk, senin cümlelerinin yazıldığı billboardlara dönebilir!

Hayallerinin peşinden git, Dergio daima yanında! ??

Vizyonumuz

Dergio olarak, içerik üreticilerinin daima yanında yer alarak, yenilikçi ve entelektüel bir küresel platform oluşturmak.

Misyonumuz

Donanımlı içerik üreticilerinin hayallerine ulaşırken kendi kitlelerini oluşturarak kazanç sağlayacağı bir platform.

 

TÜM ÜYELERDERGİO LOGO KİTİ | İLETİŞİM