içinde

MuhteşemMuhteşem

Yılbaşı Çekilişlerinde Alınabilecek Düşük Bütçeli Hediyeler

Yılbaşının vazgeçilmezi olan çekilişleri ev ortamında, arkadaşlar arasında ya da sevgilinizle yaptığınızda aklınıza gelen o ilk soruya yanıt arıyoruz bugün.

Ne Alabilirim?

Hem güzel hem anlamlı hem de uygun olsun hediyem diyorsan öyleyse listemize bir göz atmalısın!

Evet ilk hediyemizle başlıyoruz…

1. Her Güne Bir Soru (365)

5 Yıllık Günlük

Bu hediyeyle karşındakine hem kendini geliştirmesi açısından hem de anılarını somut olarak saklaması açısından bir fırsat sunabilirsin. Ancak bu hediyeyi yazmaktan sıkılmayan birine alman önemli yoksa gereksiz ve saçma bulabilir. Özelliklede bolca kitap okuyan bir arkadaşın varsa bu hediye tamda ona göre bir hediye.

2. Best Friend Kupası

Bu bardak tam beste verilmelik, ne dersin? Bizce biraz daha araştırırsan sizi tanımlayan cümleli bir bardak bulabilirsin. Günün analizini yaparken bir kupa sıcak kahve iyi gider. 🙂

3. İsme Özel Gece Lambası

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Günışığı 3D Led Gece Lambası | Hediye İste

Sevgiline, arkadaşına kısacası birçok kişiye alternatif bir hediye, üstelik üzerinde kişinin adının yazılı olduğu ve onu özel hissettiren bir hediye. O halde bu hediyeyi karanlık anlarını aydınlatan birine vermelisin.

4. Çikolata Kutusu

En İyi Yılbaşı Hediyesi: Çikolata

Her ne kadar klişede olsa bizce asla eskimeyecek gibi. Sonuçta bazılarımız kalıcı hediyeler yerine yiyebileceğimiz hediyeleri tercih ediyoruz. 🙂 Ama üstünde şöyle içten yazılmış bir nota kimse hayır demez elbette.

5. Sımsıcak Çorap

Toptan Yılbaşı Temalı Çoraplar: En Uygun Fiyatlarla Satın Alın! | May Atkı

Yok mu şöyle dışımızı ısıtacak, yumuşacık, etnik desenli birbirinden güzel çoraplar… Hem de bu dondurucu soğuklarda. En çok üşüyen kişiye, sürekli üşüyen kişiye bu hediyeyi alman tam yerinde olacaktır.

6. Mistik Mum-Tütsü İkilisi

Kalpli Taş & Ağaç Tütsülük – Organik Tütsü Hediyeli - DADA Tasarım

Hadi ama tabi ki hepimizin çevresinde annesi, ablası, arkadaşı ya da sevgilisi yani muhakkak birileri bu tarz şeylere bayılıyor olmalı. O yüzden bu hediye tamda ona göre1 🙂

7. Atkı, Bere, Eldiven

Kadın - Çocuk - Geyikli Yılbaşı Beresi Yapımı -

Bu üçlü çok güçlü arkadaşlar, tam zamanı yani bu hediyeyi vermenin. Ve vereceğiniz kişi kim olursa olsun asla hayır demeyecektir.

8. Klasik Ama Popüler Kar Küresi

Kar küresi nedir, nasıl yapılır? Kar küresi modelleri - Dekorasyon Haberleri

Elbette bahsettiğimiz normal kar küreleri değil bunlar biraz daha cafcaflı olanlar. Tabi klasikleşmiş bir hediye ama popülerliğini hala koruyor. Elbette birde müzik çalıyorsa… Bundan iyisi Şam’da kayısı.

9. Ev Terliği

Zencefilli kurabiye adam noel terlik ev kapalı kaymaz pamuk paspas terlik yumuşak yılbaşı ağacı sevimli yumuşak alt ev terliği|Terlikler| - AliExpress

Yumuş yumuş ev terlikleri özellikle çiftlerin ya da bestlerin birbirlerine alması gereken en yumuş hediye bizce…

10. Parfüm

Parfüm Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? - Hediyemen Blog

Evet, tam sırası o muazzam kokuyu değerli kişiye hediye etmeye. Bu hediyede herkese verilebilecek türden. 😉 Üstelik tek hediye türünden farklı kokularla istediğin kişiye alabilirsin…

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yapabilir, oy kullanabilir ya da tepki seçebilirsiniz. Gönderinizi oluşturun!

Rapor Et

Uzman

Zehra Garipli tarafından yazıldı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

    Seçimlerin Seni 2023 Yılında Hangi Hedefe Yönlendirecek?

    Deniz Kızı Gerçek Mi, Bu Efsane Gerçek Hayatta Var Mı?