içinde

Tarot | Günün Kartı Büyücü

Günün kartı Büyücü..🪄

Yüksek bir enerjiye sahip olduğumuz gün olabilir. Bilinçaltının gücünü ve sahip olduğumuz tüm yeteneklerimizi bir arada kullanarak yeni bir başarı sürecinde ilerlemenin başlangıç noktasına vardığımızın altını çizer. Dış dünyamızın aslında iç dünyamızın yansıması olduğunun hatırlatıcısıdır ve bilinçaltımızı kullanarak maddi hayatta elde edemeyeceğimiz hiçbir şey olmadığını bize gösterir. Bilinçaltımızı kullanarak maddi dünyaya etki edebiliriz.

ATEŞ GRUPLARI: Koç – Aslan – Yay ; Cesarete girişim yaratacak güçlü bir enerji var. Başarıyla bitireceğiniz bir girişiminiz olabilir. Bunu biraz daha eril (erkek/erkeksi) olan tarafınızla yapabilirsiniz. Heyecan, ilham, yaratıcılık ve başarılı olacak bir başlangıçla ilerleme kat edebilirsin.

TOPRAK GRUPLARI: Boğa – Başak – Oğlak ; Para, başarı getirecek sağlam bir iş fırsatını başlatabilirsiniz. Bu konudan dolayı hesap ve para işlerine yönelebilirsiniz. Çok çalışmanızın mükafatını size sunulan statü ve gelirle kutlayabilirsiniz.

HAVA GRUPLARI: İkizler – Terazi – Kova ; Endişe, sıkıntı ve üzüntü yaratacak güçlü bir enerji var. Sonu zaferle bitecek bu savaşın, mücadelenin başlangıcında zorluklarla karşılaşabilirsin. Merhamet ve kudret uçları keskin olan adalet kılıcını kullanmanla zafer ve başarıyı hak edebilirsin.

SU GRUPLARI: Yengeç – Akrep – Balık ; Mutluluk getirecek güvenilir kalıcı bir ilişkiye başlayabilir. Kendini ve çevrendeki insanları mutlu edecek jestler yapabilirsin. Bugün anaçlığın, anne olman ile ilgili kendini çok duygusal hissedeceksin. Annenizle ilgili konularla vakit harcayabilirsiniz.

Rapor Et

Uzman

Astromilat tarafından yazıldı

Makale YazarıEditör YazarÖncü

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

      Güne Astrolojik Bakış | 01.06.2022

      Yapay Zeka