içinde

Tarot | Günün Kartı Azize

Günün kartı Azize..!

Güne mesajı; İçinden gelen sesi dinle

Günün tavsiyesi; Atacağın adımla ilgili mutlaka annenden – anne gibi gördüğün kişiden – eşinden fikir alıp, danışmalısın

* Beklenen desteğin varması

* Bir kadından gelecek tavsiye ya da yardım

* Sürecin yavaşlaması fakat sağlamlaştırılması

Her zaman olmasa da genellikle bir kadını işaret eder. Bu kadın zeki, anlayışlı ve ilim sahibidir. Çok konuşup boş konuşmak, az ama yerinde konuşur. Eğer bir tavsiyesi varsa mutlaka dinlenmelidir. Bu kadın hayatımızın ilk kadını olan annemizi de temsil ediyor olabilir ya da annelik içgüdüsüyle hareket eden yakınımız, eşimiz de olabilir. Hisleri kuvvetli, spiritüel tarafı son derece güçlü olan kişidir. Konunuz her neyse girişkenlik yerine beklemeyi tavsiye eder, fakat bununla beraber gelişime büyük destek vericidir. Kişiye “bekle henüz zamanı değil der”. Aynı zamanda dengelenme ve güçlenme sürecine girişin de simgesidir. Yeni bir oluşum için en büyük yardımcı ve destekçiniz bu kişidir. Bu kişi sizinle çok zıt, ama uyumlu kişidir.

AZ GRUPLARI: Koç – Aslan – Yay ; Kazanç sağlayacak bir ortaklık olabilir. Güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız korku ve üzüntülerden kaynaklı ilişkilerde güven arayışınız olabilir.

TOPRAK GRUPLARI: Boğa – Başak – Oğlak ; İki olay veya iki kişiyi idare etmeniz söz konusu olabilir. Sonucunu kestiremediğiniz konularla alakalı uyanık olmanız gerekiyor. Gündeminizdeki durumla ilgili engellerin ortadan kalkma durumu söz konusu olabilir.

HAVA GRUPLARI: İkizler – Terazi – Kova ; Duygu ve düşüncelerinizde gelgitler yaşayabilirsiniz. Biraz daha çelişkiler içerisinde olacağınız bir gün gibi gözüküyor. Hem iş hem de duygusal konularla alakalı sorgulamalar yapılabilir. Acaba da kaldığınız konularla ilgili karar vermeyi ertelemeniz daha faydalı olacaktır.

SU GRUPLARI: Yengeç – Akrep – Balık ; İlişki ya da iletişimde eşitlik ve saygı ön planda tutulacak. Fikir alışverişi yaparak her iki tarafın da istekli katılımı ve sürece olumlu etkisidir. Güzel bir anlaşma yapabilirsiniz.

Editör: Fatih Düz – 02.06.2022

Rapor Et

Uzman

Astromilat tarafından yazıldı

Makale YazarıEditör YazarÖncü

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

      Güne Astrolojik Bakış | 02.06.2022

      11

      Fotoğrafçı Alper Yeşiltaş, sahipleri binayı yıkana kadar 12 yılını bu pencereyi çekerek geçirdi