içinde ,

Organik Red Bull serisi Bozcaada ve Marmaris’te görücüye çıktı

ORGANİCS by Red bull Sessions

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull, Bodrum Sail Loft ve Marmaris Bonjuk Bay’de yazın keyfini çıkaranlarla ilk etkinlikleriyle buluştu.

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull, Bodrum Sail Loft ve Marmaris Bonjuk Bay’de yazın keyfini çıkaranlarla buluştu. Tüm yıla yayılacak ORGANICS by Red Bull Sessions etkinliklerinin ilk ikisinde katılımcılar hem ORGANICS by Red Bull lezzetleriyle tanıştı hem de müziğin doğal yeteneği Evrencan Gündüz’ün performansı ile keyifli anlar yaşadı. Etkinliklere Cemre Gümeli, Güneş Hayat, Aslı Kızmaz, Levent Can, Doğu Demirkol, Ekin Türkmen gibi ünlü isimler de katıldı.

%100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanlanmış içecek çeşitleri de söyle:

ORGANICS by Red Bull.Simply Cola; Vanilya, kola bitkisi, kakule, meyan kökü gibi özenle seçilen bitki özleri ve organik narenciye lezzetlerini harmanlayarak, özel yemeklerinizin yanına sofistike ve ferahlatıcı bir eşlikçi olarak öne çıkıyor.

ORGANICS by Red Bull Tonic Water; İçindeki organik limon suyu, doğal kinin ve acı ağaç ile ferahlığının yanında acı-tatlı ahengiyle de birbirinden özel tarifler için keyifli bir içerik oluşturarak, herkesi hayalini kurduğu, yoğun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

ORGANICS by Red Bull Ginger Ale; Limon suyunun yanı sıra portakal ve misket limonundan elde edilen çarpıcı tadıyla spontane buluşmaların ferahlatıcı lezzeti oluyor.

ORGANICS by Red Bull Ginger Ale; Altın rengi ve kokusundaki eşsiz baharat notaları ile tüm duyulara dokunarak, organik zencefil ve doğal limon özlerini zarif biçimde bir araya getiriyor.

ORGANICS by Red Bull Viva Mate; Yenilikçi tadını içindeki keçiboynuzu, mate bitkisi, kafein ve doğal limon özlerinin birleşiminden elde ediyor ve özenli sofralara eklenen son bir dokunuş olarak dikkat çekiyor.

“Yetenek doğasında var” mottosuyla düzenlenen ve alanında birbirinden yetenekli isimlerin arkadaşlık ettiği ORGANICS by Red Bull’un etkinliklerinde Sebahat Karcı’nın renkli ve organik el işi tasarım atölyesi, miksoloji deneyimleri ve yetenekli sanatçı Evrencan Gündüz’ün performansı ile katılımcılar gün boyu farklı deneyimler yaşadı. Fotoğrafçı Dilan Bozyel de “Organik Anlar” fotoğraf projesi için deklanşörüne basarak sanatçı ve katılımcıların en doğal anlarını ölümsüzleştirdi.

Yaz mevsiminin tüm enerjisi güzelliği ve canlılığı ile geldiği, bugünlerde böyle cıvıl cıvıl, festival tadında, tanıtımların ve kutlamaların olması bence çok güzel…

Editör: Fatih Düz – 01.06.2022

Rapor Et

Usta

Fatma Temel tarafından yazıldı

Makale YazarıEditör YazarListe UstasıÖncü

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

      Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Gezi eylemcilerine: Bunlar çürük, bunlar sürtük

      Yaz Mevsiminin sevilen meyvesi çilekten korkmalı mıyız?