içinde

HavalıHavalı

Bir Büyücü Olduğunuzun 11 İşareti

Sen bir büyücü müsün? Kara büyü gerçektir ve etrafımızda her yerdedir ama cadı ya da büyücü olmak için ne gerekir?

Bir büyücünün belirtilerini nasıl anlarsınız? Çarpık burunları, siğillerle dolu renkli yüzleri, kötü cadıları bilmeyen yok ama kesinlikle sihre inanıyorlar.

Beyaz cadılar iyi olanlardır ve sıklıkla dünya melekleriyle karıştırılırlar. Aralarındaki en büyük farklardan biri, cadıların doğayla köklü bir bağlantıya sahip olmaları, meleklerin ise göklerin hayati güçleri olmasıdır.

Melekler, cennet ve Dünya arasındaki bağlantıdır, büyücüler ise dünyanın güçleridir ve insanlar ile temel varlıklar arasındaki hakemlerdir. Bununla birlikte, ikisi de ne yaparlarsa yapsınlar daha büyük bir iyiliğe hizmet ederler.

1. Sıklıkla tahmine dayalı rüyalar görürsün

Hayallerin gerçek mi? Hayalleriniz yıkımla mı ilgili yoksa vefat etmiş sevdiklerinizden biriyle tanışıyor musunuz? Rüyalarınız belirli şekillerde olabilir özellikle beş köşeli yıldız veya bir üçgen. Bu formlar ya da şekiller, rüyalarımızda doğal dünyada bir çiçeğin üzerindeki beş yaprak ya da üçgen şeklinde bir yaprak olarak karşımıza çıkar.

Çember, dünyanın ve sonsuzluğun tamamlanmasını temsil ettiği için aynı zamanda bir büyücülük markasıdır. Bir daire ayrıca ayı gösterir ve bir büyücü, Tanrıça Diana’dan dolayı birçok kez Ay’ın çocuğu olarak adlandırılır.

2. Bir odadaki atmosferi kolayca hissedebilirsiniz

Hiç insanlarla dolu bir odaya girip bir anlaşmazlık veya fikir ayrılığı olup olmadığını hemen anladığınız oldu mu? Dolu bir odada dost mu düşman mı olduğunu anlayabilir misin? Bir şeyler ters gidiyorsa, sadece hissedebilir misin?

Bazı cadılar çok yeteneklidir, yani toprak ve insan oldukları için ‘tüm hisler’, ‘tüm duyular’ ile doludurlar. Yani insanlar gibi tüm duygulara sahipler.

3. Açık havada olmayı seviyorsunuz

İklim nasıl olursa olsun açık havada olmayı sever misiniz? Gecenin yanı sıra günün farklı saatlerinde açık havada olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca geceleri canlandığınızı hissedebilirsiniz.

Kesilmiş çimen kokusunu ya da yağan yağmur kokusunu seversiniz. Cadılar doğanın çocukları olarak kabul edildiğinden yağan karın kokusunu alabiliyorsunuz.

4. Sen çok hassas bir ruhsun

Başka birinin fiziksel acısını veya huzursuzluğunu hissedebiliyor musunuz? İnsanlar size güvenmek ve tavsiye almak için sizinle konuşmak isteyebilir veya sadece size güvenmek isteyebilirler. Gerçek şefkatli doğanız nedeniyle, insanlar yanınızda kendilerini rahat hissediyorlar. Eski günlerde beyaz cadılar yerel danışmanlar olarak kabul edildi. İnsanların sorunlarını çözmek için rehber ve akıl hocası olarak hareket ettiler.

5. Belirli bir hayvana ilgi duyuyorsunuz

Çocukluk günlerinizi hatırlayın. Nerede olursanız olun, hatta tatilde bile yanınızda olan bir hayvan, kuş veya böcek gibi bir canlı var mıydı? Herhangi bir şey olabilir; bir kedi, bir karga, bir böcek.

Sokak köpeklerinin bile sizi takip ettiğini hissedebilirsiniz. Bu varlıklara, arkadaşınız olarak hareket eden akrabalar denir. Onlar aslında her koşulda sizi korumak için gönderilen ruhun armağanlarıdır.

6. Eski ev ilaçları yapmayı seviyorsunuz

Hastalıklar için doğal bitkisel tedaviler yapmak için zaman harcadığınızı görüyor musunuz? Homeopatiye hayran mısınız? Uykuya dalmak için biraz uçucu yağ veya sinirlerinizi yatıştırmak için nane çayı kullanıyor olabilirsiniz. Cadılar, ilaç hazırlamak ve satmakla ünlüydü. Doktorların varlığından çok önce ebeler ve bakıcılardı.

7. Çocuklar ve hayvanlar size doğru çekilir

Çocukların ve hayvanların kendi anne babalarını değil, etrafınızda olmayı sevdiklerini sık sık görüyor musunuz? Bu manyetik çekimin arkasındaki mantık, içinizdeki sihirli güçleri hissedebilmeleridir. Senin huzurunda korunduklarını biliyorlar, sana inanıyorlar.

8. Evrene ve güneş sistemine ilgi gösteriyorsunuz

Evren ve içindeki farklı gezegenler hakkında bilgi veren kronikleri izlemek isteyebilirsiniz. Doğal olarak uzayda yaşam olduğunu ve her şeyin ve herkesin birbiriyle bağlantılı olduğunu biliyorsunuz. Gezegenlerin hareketlerinin dünyayı etkilediğinin farkındasınız. Ayrıca zodyak ve gök cisimlerine ilgi duyabilirsiniz.

9. Sanat ve zanaattan hoşlanıyorsunuz

Mumlardan ve tencerelerden, dikiş dikmeye ve yemek pişirmeye kadar basit şeyler yapmayı seviyorsunuz. İster mutfakta, ister yeni bir tarif hazırlarken, ister başkaları için hediye ve kartlar hazırlarken, yaratıcılığa düşkünsünüz.

10. Yeniden kullanır ve yeniden işlersiniz

Yaşadığımız dünyayı ve çevreyi önemsiyorsunuz. Mümkün olduğunda onları korumaya çalışırsınız. Doğadaki mevsimsel değişikliklere bayılırsınız ve başkaları bunu bilmeden çok önce geri dönüşüme başlarsınız. Sonbahar, kış, bahar çiçekleri ya da yaz sıcağı fark etmeksizin tüm mevsimleri eşit seversiniz.

11. Daha büyük erdemlere inancınız var

Her şeyi altın bir kalple yapıyorsun. Her şeye elinden gelenin en iyisini veriyorsun. Büyüye, perilerin ve dünyanın diğer doğaüstü varlıklarına gerçekten inanıyorsunuz. Öte yandan, hayaletlere de inanıyorsun. İyi bir güç olduğuna büyük ölçüde inanıyorsun ve onun bir parçasısın.

Yukarıda listelenen şeylerden 8 veya daha fazlasına olumlu yanıt verdiyseniz, muhtemelen bir cadısınız, beyaz bir cadısınız. Büyücülükle ilgili asla unutulmaması gereken bir şey, bir kez cadı olarak doğduğunuzda, her zaman bir cadı olacağınızdır.

Daha önce buradaydınız, tüm kalbinizle hoş geldiniz. Cadılık çok zor değil, sanki sizden bir parçaymış gibi çok basit bir şekilde hayatınız ile bütünleşiyor.

Editör: Fatih Düz – 13.11.2022

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yapabilir, oy kullanabilir ya da tepki seçebilirsiniz. Gönderinizi oluşturun!

Rapor Et

Uzman

Sümeyye Özmen tarafından yazıldı

Gökçe Sultan'ın Diyarı kitabının yazarı
Türk dili ve edebiyatı öğretmeni
Calamus yayınevi genel yayın yönetmeni
NLP uygulayıcısı
Fikri firarda spiritüel okuyucu

YorumcuMakale YazarıVideo YapımcısıModeratörÜyelik Yılı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

    1. Cadı olduğum üzerine çok dedikoduya maruz kaldım hayatım boyunca… Sebeplerinden biri ise nereye gidersem gideyim bir karganın yanıma veya elime konmasıydı. Sinirlendiğimde veya çok üzgün olduğumda havanın bozulduğunu iddia eden de vardı bir aralar gülüp geçiyordum ama bu durum hep çok hoşuma gidiyor açıkçası. Rüyalarım ile çok kişiyi uyarmışlığım, kazalardan korunmalarına sebep olmuşluğum oldu ve devam ediyor. Yaşasın cadılık diyelim madem ?‍♀️

    Hafta Sonu Grup Önerisi | The Away Days

    Okurken Keyfinizi Yerine Getirecek Haftanın En Komik Tweetleri