içinde

MuhteşemMuhteşem HavalıHavalı İnanılmazİnanılmaz

Çoğu Erkek Derin Bir Kadınla Başa Çıkamaz | İşte Nedeni

Ne kadar derine inersen, seninle ilişki kurmak isteyen birini bulman o kadar zorlaşır.

Bir sürü randevuya çıkabilirsiniz, ancak bir noktada ilişki daha fazla ilerlemez ve bu esas olarak derinliğinizin yoğunluğundan kaynaklanır. Her erkek derin bir kadınla baş edebilecek kadar güçlü değildir. İşte nedeni:

1. Derin bir kadın derin sorular sorar.

Derin bir kadın hayatınızı derinlemesine araştıracak ve cevaplamaya hazır olmadığınız sorular soracaktır. İlk buluşmada bile daha derine inecek ve kişisel ve felsefi sorular soracak – sığ bir sohbetten asla zevk almayacak.

2. Derin bir kadın dürüsttür.

Fazla dürüst ve genellikle açık sözlüdür. Derin bir kadın dürüstlüğünü ciddiye alır ve inandığı tek şey dürüstlüktür. Ona bir şey sorarsan sana doğruyu söyler ve senden de aynısını bekler.

3. Derin bir kadın ne istediğini bilir.

Ya da kimi istediğini de bilir. Derin bir kadın, senden hoşlanıp hoşlanmadığını hemen anlar ve duygularından emin olmak için başka seçenekleri keşfetmeye veya başka seçenekleri keşfetmeye ihtiyaç duymaz. Kalbi sadece birkaç özel kişi için atıyor ve onları hemen tanıyor.

4. Derin bir kadın derin bir ilişki ister.

Hayatınızla ilgili uzun sohbetler, geçmişinizle ilgili hikayeler duymak, acınızı anlamak ve hayatınıza değer katmak istiyor. Dışarı çıkıp eğlenmenin ötesine geçen gerçek bir ilişki istiyor.

5. Derin bir kadın yakınlıktan korkmaz.

Yaklaşmaktan veya bu süreçte incinme riskinden korkmuyor. Özgürlüğünü tuzağa düşüreceğini ya da onu savunmasız bırakacağını düşünmüyor. Derinliği ve samimiyeti el ele gider ve ilişkilerde samimiyetin güzelliğini her zaman besleyecektir.

6. Derin bir kadın senin içini görür.

Gerçekte kim olduğunuzu ve sizi neyin savunmasız bıraktığını görebilir. Sizde ne gördüğünü veya sizi ne kadar iyi okuyabildiğini belirtmekten çekinecek kişi o değil. Seni rahatsız etse de seni anladığını ve onun yanında kendin olabildiğini bilmeni istiyor.

7. Derin bir kadın tutarlılık ister.

Tutarsızlık veya lapa lapa davranışlarla kapatılır. Güçlü bir bağ ve sağlam bir bağ ister ve tutarlılığın bu bağın temeli olduğunu bilir. Derin bir kadın flört oyunlarına katılmaz.

8. Derin bir kadın yoğundur.

Yaptığı her şeye yoğunluk kattığı için biraz korkutucu olabilir. Duyguları yoğun, düşünceleri de öyle. Onun için önemli olan şeylere asla kayıtsız kalmayacak – herkes onun yoğunluğunu kaldıracak kadar güçlü değil.

9. Derin bir kadın ancak derinden sevmeyi bilir.

Onu derinden sevemezsen, çekip gider. Gerçekten hoşlandığı biriyle nasıl rastgele çıkacağını ya da hisleri olan biriyle nasıl arkadaş olacağını bilmiyor. Derin bir kadın, birinin onu yarı yolda karşılayamayacağını bilir ve ona aradığı derin aşkı vermeye istekli olmayan herkesten yavaş yavaş ayrılır.

10. Derin bir kadın seni beklemez.

Kararınızı vermenizi ya da onun hakkında tereddüt etmenizi beklemeyecektir. Güçlü ve tutkuludur ve duygularını, derinliklerini takdir etmeyen biri için boşa harcamaz. Özel bir aşk arayışında olsa da, derin bir kadın kendi başına olmaktan korkmaz.

Editör: Sümeyye Özmen – 22.09.2022

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yapabilir, oy kullanabilir ya da tepki seçebilirsiniz. Gönderinizi oluşturun!

Rapor Et

Uzman

Sümeyye Özmen tarafından yazıldı

Gökçe Sultan'ın Diyarı kitabının yazarı
Türk dili ve edebiyatı öğretmeni
Calamus yayınevi genel yayın yönetmeni
NLP uygulayıcısı
Fikri firarda spiritüel okuyucu

YorumcuMakale YazarıVideo YapımcısıModeratörÜyelik Yılı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

    1. Çünkü erkekler, kendilerinden daha zeki ve daha bilgili görünen kadınlarla sağlıklı bir iletişimi özbenlik algılarını indirgeyecekleri için kuramazlar. Sürekli bir kompleks takıntısı varmış gibi olur. Bkz.aile dostumuz eşinden daha az maaş alıyor diye evin sorumluluğunu ona yüklemiş, kararlarına kadar da eşine topu atmış durumda. E peki nerede benlik algısı? ☺️

    2. Derin kadın ve erkek ayrımından ziyade galiba sorgulayan, düşünen, araştıran bireylerle beraber olmayı kimler ve neden istemez desek daha doğru olur gibi. Çünkü yalnızca erkekler değil,kadınlar da bazen benzer tercihlerde bulunabiliyor. Daha düz biriyle beraber olmak derin kişilik ve onun sorgulamalarıyla muhattap olmaktan daha kolay galiba. Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık.

    3. Okurken aklımdan onlarca ”tavlama” teknikleri üzerine verilmiş fikirler geldi ve güldüm gerçekten… Belki denk gelmişsinizdir, erkeğe ona muhtaç olduğunu hissettir, güçlü olduğunu hissettir hem de kavanoz açmak gibi basit bir şeyle… Bunların işe yaradığını savunan insanların çokluğu sinirime dokunuyordu ki sizin yazınızla karşılaştım. Bundan önce de başka bir yazarın ”alfa çiftler” hakkında bir yazısını okuyup işte ilişki dediğin böyle olur, ilişki adı altında ben bilmem kocam bilir tavrından kurtulun bir kendinize gelin şeklinde yorumlara tek tek beğeni atıp bir oh çektim cidden. İyi ki… İyi ki derin kadınlar var, iyi ki ilişkilerin muhtaçlık olduğu yalanını reddedenler var. Kaleminize sağlık:)

    Pargalı İbrahim Paşa ve Hatice Sultan Gerçekten Evli Miydi?

    Tatlı Mı Tatlı 😋 Hangi Leziz Pastasın?