içinde ,

MuhteşemMuhteşem

Hafızalardan silinmeyen yengeç burcu ünlüler

Astrolojide Güneş’in Yengeç’e geçmesiyle birlikte tüm Yengeçlere iyi ki doğdunuz diyoruz. Ay’ı, anneliği, kökenleri, sahiplenmeyi, anılarımızı, geçmişimizi, duygularımızı pek çok şekilde temsil eden Yengeçler olmasaydı dünya hiç şüphesiz çok daha yüzeysel bir yer  olurdu. Bu yazımızda tıpkı Yengeç’in temsil ettiği gibi biraz geçmişi karıştırıyoruz, hafızlardan silinmeyen Yengeç burçlarını inceliyoruz.

Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu

İki duygusal, romantik ve aşk dolu yengeç kadını hiç şüphesiz ilk akla gelenlerden. İkilinin Uzay Hepari’den kaynaklı yaşadıkları sıkıntıları ve uzun süren küslüklerinde her iki kadınının da yengeç olması hikayede dikkat çekici bir detaydı. Sezen’in “Minik Serçe” lakabından, konserlerinde dahi herkesle bağ kurması, konuşmaşı, Yıldız’ın düşüncelerini korkusuzca söyleyebilmesi Güneş konumunun Öncü özelliklerinden ötürü.

Deniz Seki

Şarkıları, fırtınalı ilişkileri ve ardından hapse girmesiyle gündemden uzun yıllar düşmeyen güzel şarkıcı da duygusal yengeç kadınlarından. Kendisi uzun bir süre zorluklarla sürdürdüğü ilişkisinin ardından hapse girmişti. Hapisten sonra yaptığı açıklamada “Deniz olarak girdim okyanus olarak çıkıyorum.” Demesi derinlerdeki duygusallığı ispatlar nitelikte.

Bergen

Acıların Kadını” Bergen, dokunaklı sesi ve dramatik hayat hikayesiyle hala unutulmazlar arasında. Ve o da bir Yengeç burcu.

Selena Gomez

Justin Bieber ile yaşadığı uzun yıllar süren çalkantılı ilişkisinden sonra psikolojik destek alan  ve eski sevgilisinin ayrıldıktan birkaç ay sonra Hailey Bieber ile evlendiğini gören Selena Gomez de bir başka zorluk yaşamış bir yengeç kadını.

Diana Spencer

Hepimizin bildiği şekilde “Lady Diana” Olağanüstü giyim tarzı, mutsuz evliliği ve şaibeli ölümü ile Lady Diana sonsuza kadar herkesin kalbinde yaşamaya devam edecek. Yengeç, Ay’ı ve dolayısıyla anneliği temsil eder, Diana mutsuz hayatına rağmen çocuklarına karşı oldukça iyi bir anneydi.

Harun Tekin ve Melisa Sözen

Yıllardır gözlerden uzak aşk yaşayan Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin ile oyuncu Melisa Sözen ikilisi de Yengeç. Senelerdir bağlılıkla ve istikrarla devam eden bu ilişkide sahiplenici ve duygusal Yengeç etkileri gözden kaçırılamaz.

Şeyma Subaşı

Son yılların popüler isimlerinden olan Şeyma Subaşı da Yengeç ünlüler arasında. Kendisi bir yarışma programıyla ünlü olup ardından Acun Ilıcalı ile evliliğiyle gündem olmuştu. Şu anda kızıyla beraber dünyayı geziyor.

Rapor Et

Taraftar

Nisa Kuvvetli tarafından yazıldı

Hikaye Yazarı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

    Porçay Tutuklandı #FreePorçay

    Güne Astrolojik Bakış | 22.06.2022